+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11226 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Apartamenty Apartamenty Ustka

Apartament w Ustce zachodniej. Wysoki standard, aktrakcyjne ceny. Zapraszamy na udane wczasy rodzinne.
Oferta z dnia: 2008-09-28
Obiekt otwarty: cały rok
Udogodnienia w obiekcie: Parking, Telewizor w pokoju,
Województwo podkarpackie
Liczba pokoji: 8
Liczba miejsc: 8
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Opinie

Inne Apartamenty w tym województwie

z dnia 2015-05-24 Apartamenty KROSNO » KROSNO Ogłoszenia turystyczne KROSNO Wynajmę dom gościnny, składający się z dwóch apartamentów: z części górnej i dolnej, z osobnymi wejściami. Dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie Doliny Pięknej Pani w cichej, spokojnej okolicy. Dolina Szépasszony (Dolina Pięknej Pani) - znana jest wszystkim miłośnikom węgierskich win z regionu Eger. W skład apartamentu wchodzi: 1. Część dolna (z pełnym wyposażeniem dla maksymalnie
Województwo: podkarpackie
więcej »
z dnia 2008-09-28 Apartamenty » Ogłoszenia turystyczne Apartament w Ustce zachodniej. Wysoki standard, aktrakcyjne ceny. Zapraszamy na udane wczasy rodzinne.
Województwo: podkarpackie
więcej »