+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11214 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »
Faq - najczęsciej zadawane pytania

1. Czym jest mturystyczny.org?
2. Jak dodać ogłoszenie ?
3. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?
4. Dodałe(a)m ogłoszenie ale nie ma go w panelu.
5. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?
5. Jak usunąć ogłoszenie?
7. Jestem przedstawicielem biura podróży jak mam się reklamować w serwisie?

1. Czym jest motoryzacyjny.net?

Turystyczny jest to serwis w całości poświecony turystyczny. Portal ten umożliwi Państwu bezpłatne zamieszczanie własnych ofert, proste wyszukiwanie i darmowy dostęp do naszej bazy ogłoszeń.


2.Jak dodać ogłoszenie ?

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, zalogować się i dokładnie wypełnić formularz "dodaj ogłoszenie". Następnie trzeba poczekać na zatwierdzenie ogłoszenia.


3. Jak długo trwa akceptowanie ogłoszenia?

Administrator mieszkaniowy.com jest zobowiązany do zatwierdzenia lub odrzucenia ogłoszenia a czasie nie dłuższym niż 24h.


4. Jak mogę wyróżnić ogłoszenie?

Aby wyróżnic ogłoszenie należy posiadać aktywne ogłoszenie w Panelu Klienta i wybrac opcje "Wyróżnij oferte" po dokonaniu wyboru płatności oferta będzie wyświetlała sie przez okres 21 dni na stronie głownej i w pod kategorii.


5. Dodałe(a)m ogłoszenie ale nie ma go w panelu.

W przypadku gdy ogłoszenie nie spełnia warunków regulaminu , ma nie pełne podstawowe dane jest kasowane i znika z Panelu Klienta. A by uniknać tego problemu należy stosować się do regulaminu i wypełniać podstawowe dane o pojezdzie.


5. Jak usunąć ogłoszenie?

Wystarczy zalogować się, wybrać usunąć ogłoszenie i potwierdzić.


6.Jestem przedstawicielem komisu jak mam się reklamować w serwisie?

Należy skontaktować się z administratorem po przez formularz kontaktowy w celu ustalenia dogodnych warunków współpracy.