+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11214 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Informacje:

Witamy w serwisie Turystyczny w całości poświeconemu truystyce. Udostępniamy Państwu platformę informacyjną, która umożliwia dodawanie lub wyszukanie ogłoszeń z kilkunastu pod kategorii. Artykuły i opisy ciekawych miejsc dostarczą Państwu dodatkowych informacji na temat branży turystycznej.

Nie jesteśmy biurem podróży a jedynie umożliwiamy swobodny dialog i przepływ informacji miedzy potencjalnym sprzedawca a nabywca. Nie pobieramy opłat za umieszczenie ogłoszenia, prowizji, ani tez nie zawiązujemy zobowiązujących umów.

Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące funkcjonowania portalu. Wychodzimy z założenia, ze jesteśmy w stanie w sposób praktyczny, bezpośredni i przede wszystkim wygodny urzeczywistnić Państwa marzenia.

Życzymy szerokiej oferty i korzystnych tranzakcji.

Zespól Turystyczny.org

Płatności

Usługa dostepna w sieciach Orange, Era, Plus GSM. Serwis SMS obsługuje AllPay.pl.
Koszt przesłania wiadomości 3,66 brutto.
Regulamin znajduje się pod adresem: http://www.allpay.pl/regulaminsms

Reklamacje:

W przypadku wysłania SMS o poprawnej treści oraz braku SMSa zwrotnego z kodem proszę zgłaszać reklamacje na adres reklamacje@allpay.pl podając następującą informację:
1. ID usługi (AP.Tur),
2. numer SMS (7968),
3. numer telefonu komórkowego, z którego został wysłany SMS,
4. data oraz godzina wysyłki.

Nad bezpieczeństwem tranzakcji czuwa AllPay.pl