+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11212 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Czym (w tym roku) chwali się Poznań?

>
Na przełomie maja i czerwca w Internecie, prasie i na billboardach ukażą się reklamy Poznania skierowane między innymi do turystów biznesowych i studentów z takich krajów jak Wielka Brytania, Niemcy, Hiszpania, Francja, Belgia. Jest to jedno z przedsięwzięć zaplanowanych przez władze Poznania w celu zwiększenia rozpoznawalności  marki miasta.

Działania skierowane będą do mieszkańców innych miast, z którymi stolica Wielkopolski ma połączenia lotnicze. W programie znalazła się także organizacja eventów i stady tour dla dziennikarzy zagranicznych, których można zaprosić do Poznania z okazji szczególnych wydarzeń, na przykład  otwarcia stadionu przy ulicy Bułgarskiej.

Konsekwentnie prowadzona będzie kampania Poznania jako silnego ośrodka akademickiego, w którym na  26 uczelniach kształci się  140 tys. studentów.  W ubiegłym roku z myślą o przyszłych studentach  przeprowadzono dwie kampanie promocyjne.  W tym roku z uwagi na szczupłość budżetu przeprowadzona będzie tylko jedna, jesienią, kiedy uczniowie wybierają pod kątem przyszłych studiów przedmioty na maturę.

Poznań stolicą polskiego designu - pod takim hasłem będzie przebiegał kolejny projekt promocyjny. Biorąc pod uwagę osiągnięcia poznańskiej ASP, plany powstania Wyższej Szkoły Designu czy Arena Design, miasto może pokusić się o zrealizowanie tego zamierzenia. W dziedzinie kultury stolica Wielkopolski również ma się czym pochwalić i nie omieszka tego wypromować. Wydarzeniami przyciągającymi uwagę i skłaniającymi do odwiedzenia miasta są m.in.: festiwale Młodego Widza Ale Kino, Filmów Animowanych Animator, Made in Chicago, Tańca Współczesnego, Global Gathering czy Festiwal Teatralny Malta. Będą one promowane w kraju pod wspólnym hasłem Inspired by Poznań.

Na powyższe kampanie miasto zamierza przeznaczyć blisko 5 mln zł. Nie są to jedyne projekty, które miasto będzie realizować. Tegoroczny budżet przeznaczony na promocję wynosi  20 mln zł.

Na góre strony