+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11217 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Schroniska młodzieżowe Schronisko na Soszowie Wisła

Schronisko na Soszowie oferuje 33 miejsca noclegowe. Gospodarze zapraszają na pyszną kuchnię i domowe napoje. Organizują zarówno pobyty grupowe jak i indywidualne, a także ogniska, imprezy firmowe i warsztaty rękodzielnicze.
Oferta z dnia: 2010-06-16
Obiekt otwarty: cały rok
Udogodnienia w obiekcie: Akceptacja zwierząt, Bar w obiekcie, Restauracja w obiekcie, Stołówka w obiekcie, Kawiarnia w obiekcie, Boisko, Dyskoteki, Internet w pokoju, Konie, Możliwość wyżywienia, Organizacja imprez okolicznościowych, Organizacja konferencji, Sala konferencyjna, Wypożyczalnia rowerów,
Województwo śląskie
Adres: Soszowska 10
Miejscowosc: Wisła
Liczba pokoji: 9
Liczba miejsc: powyzej 9
Telefon komórkowy: 503079447
Strona internetowa: www.schronisko-wisla.pl
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Opinie

IwYcvGfuIuaXzuIhFW Panie Jarku, skąd te przekłamania ? W przetargu nie brała udziału „firma z Białogardu” ! Taka firma nie była oferentem ! A to, że jakiś nawiedzony z Białogardu kręcił się po Kołobrzegu rozpowszechniając na swój temat treści nieprawdziwe – nie znaczy, że media powinny te bzdury powielać !Dorwano gościa „z ulicy” , który chętnym do słuchania wygadywał niestworzone rzeczy i korzystając z okazji
CjKZVXIiho Z mojej strony NIC ! Niestety, „bohater” filmiku znany jest z robienia różnych afer, obrażania ludzi, robienia innym koło „pióra” gdy ma taki kaprys, albo wietrzy własny interes i ma nadzieję, że taką metodą coś ugra….Tak zaczął robić z nami – naszym schroniskiem. Podchody mające na celu przejęcie. Zaczął w ub. roku od….rozpuszczania o nas plotek mających na celu zepsucie opinii kierownikowi i
jMMWrUaXxl car insurance quotes ny =-)) auto insurance online 46632 online life insurance %DDD
fPFdUsvLyTGgKhfoPO cheap auto insurance bui car insurance quotes qzwt cheap auto insurance 6039
rGpoXzXlunZYq auto insurance quotes %( online auto insurance quotes 361 viagra :-]]]
xiaojun 20160930 junda fitflops shoes adidas outlet store cheap nhl jerseys abercrombie and fitch
javascripts Supplier besi unp Supplier Plat Bordes www.gudangbesibaja.com undangan pernikahan

Inne Schroniska młodzieżowe w tym województwie

z dnia 2010-06-16 Schroniska młodzieżowe Wisła » Wisła Ogłoszenia turystyczne Wisła Schronisko na Soszowie oferuje 33 miejsca noclegowe. Gospodarze zapraszają na pyszną kuchnię i domowe napoje. Organizują zarówno pobyty grupowe jak i indywidualne, a także ogniska, imprezy firmowe i warsztaty rękodzielnicze.
Województwo: śląskie
więcej »