+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11212 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Puby Sfinks Sopot

Sfinks jest od dawna już nagłośniony jako najlepszy klub w Polsce. To za sprawą muzyków, którzy koncertowali w tutejszych salach - galeriach. Pomysłodawcami scenografii wnętrza (bardzo zmiennej) są właściciele, wykładowcy i studenci Akademii Sztuk Pięknych, którzy współpracują z klubem. Sfinks organizuje wernisaże (Ala Gruca, Henryk Cześnik, Jacek Staniszewski, Ania Królikiewicz), wydarzenia (Bal na Gruzach - jeszcze jako absolutnie awangardowe miejsce w 1991 roku, Powrót świętej Inkwizycji, Polisz MTv), imprezy okolicznościowe (Dzień Kobiet, Halloween, Sylwester, śledzik). Słynie z koncertów. Grali tu Matt Cantor, Matt Procesor, Free Stylers, Adrian Sherwood, Sven Vath, John Carter... , lokalni DJe, rezydujący w Sfinksie (Elf, Elvis, Fresh, Romero, Ros), znani są w całym kraju.

Każdy koncert, każda impreza tu, to narodziny nowego plakatu i pocztówki. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że projektów plastycznych dogląda Jacek Staniszewki, dzięki któremu Sfinks może pochwalić się własną stylistyką graficzną. Galerię plakatów możemy oglądać w męskiej toalecie. Za barem (tu poczuć się można jak w światyni) czeka na nas od lat związany z klubem (wcześniej ze SPATiFem) barman, pomocne grono zawsze oryginalnych barmanek, wszelkie wymyślne kompozycje alkoholowe, dania kuchni polskiej i arabskiej.
Oferta z dnia: 2007-01-08
Obiekt otwarty: cały rok
Udogodnienia w obiekcie: Akceptacja kart płatniczych,
Województwo pomorskie
Adres: Powstańców Warszawy /18
Miejscowosc: Sopot
Telefon stacjonarny: (58) 802 56 26
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Inne Puby w tym województwie

z dnia 2007-01-08 Puby Sopot » Sopot Ogłoszenia turystyczne Sopot Sfinks jest od dawna już nagłośniony jako najlepszy klub w Polsce. To za sprawą muzyków, którzy koncertowali w tutejszych salach - galeriach. Pomysłodawcami scenografii wnętrza (bardzo zmiennej) są właściciele, wykładowcy i studenci Akademii Sztuk Pięknych, którzy współpracują z klubem. Sfinks organizuje wernisaże (Ala Gruca, Henryk Cześnik,
Województwo: pomorskie
więcej »