+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11216 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Przewodnicy ProTour Kraków

++ZWIEDZANIE MIASTA KRAKOW MELEKSEM++ ++MELEKSY KRAKOW++ Firma ProTour zaprasza do zapoznania się z ofertą zwiedzania Królewskiego Miasta Kraków za pomocą pojazdów typu „MELEX”. Jest to przede wszystkim wygodna, bezpieczna i ekologiczna możliwość zapoznania się z tym, co Kraków oferuje wszystkim odwiedzającym. Do Państwa wyboru oddajemy trzy podstawowe trasy: 1. Stare Miasto – W trakcie wycieczki zobaczą Państwo najstarszy obszar Krakowa, otoczony Plantami, wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wraz z nami zwiedzicie najważniejsze punkty starego miasta. A ponadto usłyszycie profesjonalny komentarz na temat mijanych zabytków. 2. Kazimierz – dawna dzielnica żydowska, w której do dziś mamy możliwość zwiedzenia starych synagog, dawnych placów handlowych… Miejsce znane również z licznych kawiarenek, pubów i restauracji żydowskich. Trasa wiedzie przez najważniejsze i najładniejsze punkty w tej części miasta. 3. Getto oraz fabryka Oscara Shindlera- trasa prowadzi śladami holocaustu, poprzez dawne getto żydowskie stworzone przez nazistów w dzielnicy Podgórze. Jest to również niepowtarzalna możliwość zobaczenia dawnej fabryki Oscara Schindlera, ukazanej w filmie Stevena Spielberga „Lista Shindlera” Czas przejazdu przez każda z tych tras to około 30 min. Mogą Państwo zdecydować się na jedną z nich, dwie, lub zwiedzić wszystkie trzy dzielnice. Możemy także stworzyć trasę dopasowaną do Państwa potrzeb. W trakcie przejazdu odtwarzany jest komentarz na temat zabytków. Istnieje możliwość wyboru jednej z dziesięciu wersji językowych. Pojazdy wyposażone są w folie ochronne na wypadek złej pogody. Ceny zaczynają się już od 30 zł za osobę. Zapraszamy na wycieczki indywidualne (do 5 osób), jak i grupowe, dla których istnieje możliwość negocjacji cen,
Oferta z dnia: 2008-07-04
Województwo małopolskie
Miejscowosc: Kraków
Telefon komórkowy: 503171632
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Inne Przewodnicy w tym województwie

z dnia 2009-04-16 Przewodnicy Kraków » Kraków Ogłoszenia turystyczne Kraków Przewodnik po Krakowie, przewodnik po Narodowym Parku Ojcowskim pilot wycieczek, zaprasza do współpracy biura podróży, firmy, szkoły, przedszkola i indywidualne osoby. Celem jest uwrażliwienie na piękno małopolski, a szczególne Krakowa i Ojcowa, gdyż są to unikalne miejsca w skali światowej. Marek Łopatka
Województwo: małopolskie
więcej »
z dnia 2009-01-19 Przewodnicy » Ogłoszenia turystyczne Rodzinny Przewodnik Krakowski poleca swoje usługi. Trasy wycieczek, plan zagospodarowania dnia - wg indywidualnych potrzeb. Oprowadzam grupy rodzinne, kilkuosobowe, w przyjemnej atmosferze. Znam topografię miasta, wiem gdzie można dobrze zjeść, wypić dobrą kawę, miło spędzając czas w przerwie między oglądaniem kolejnych zabytków.
Województwo: małopolskie
więcej »
z dnia 2009-07-31 Przewodnicy Kraków » Kraków Ogłoszenia turystyczne Kraków Licencjonowany przewodnik po Krakowie w języku francuskim. Przewodnik beskidzki.
Województwo: małopolskie
więcej »
z dnia 2008-06-13 Przewodnicy Kościelisko » Kościelisko Ogłoszenia turystyczne Kościelisko Przewodnik Tatrzański Roman Płatkowski zaprasza na wycieczki i imprezy turystyczne w Tatry i na Podtatrze.
Województwo: małopolskie
więcej »
z dnia 2015-03-22 Przewodnicy Zakopane » Zakopane Ogłoszenia turystyczne Zakopane Witam Państwa nazywam się Marcin Rajczak i jestem licencjonowanym przewodnikiem tatrzańskim. Zapraszam na wycieczki grupowe i indywidualne po Tatrach i innych pasmach górskich na Słowacji ( Słowacki Raj, Niżnie Tatry). Jeśli chcą Państwo poznać bogatą historię i kulturę regionu Spisza, Liptowa, Orawy i Podhala zapraszam do wspólnych wycieczek pieszych jak również autokarowych.
Województwo: małopolskie
więcej »