+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11217 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Pensjonaty » wielkopolskie

1
2008-07-10 Pensjonaty » Przybrodzin ofery turystycznePrzybrodzin Posiadam do wynajęcia 2 pensjonaty w Przybrodzinie nad jeziorem powidzkim - 27 miejsc noclegowych .Pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, TV, lodówka.Pensjonat położony jest ok 100 m od jeziora.Tarasy widokowe pewniają widok na jezioro.Dla dyspozycji gości parking oraz grill. Możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.Serdecznie zapraszam!
Województwo:

więcej »
2007-01-08 Pensjonaty » Straduń  oferty turystyczne Straduń Pensjonat January położony jest na skraju malowniczych lasów Puszczy Noteckiej, jednego z największych w Europie kompleksów leśnych o powierzchni ponad 140 tys. hektarów. Naszym Gościom gwarantujemy znakomity wypoczynek. Mamy tutaj wspaniałe tereny dla pieszych i rowerowych wędrówek. Okolica obfituje w grzyby i jagody. Odległe zaledwie o 300 m Jezioro Straduńskie o
Województwo:

więcej »
1