+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11237 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Ośrodki wypoczynkowe Kadet-OK Długie

Ośrodek Kolonijny Kadet nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie koło Strzelec Krajeńskich Kadet-OK jest miejscem tętniącym życiem, w którym od wielu lat odbywają się wyjątkowe imprezy, eventy i obozy młodzieżowe. Wszystkie nasze imprezy nastawione są na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę. Ze względu na swoje położenie, ośrodek daje możliwość łączenia wielu form aktywnego spędzania czasu. Sporty wodne, leśny survival, zajęcia wspinaczkowe, paint-ball, zajęcia edukacyjne i wiele, wiele innych. Konferencje, szkolenia, kursy, zjazdy i imprezy rodzinne, wszystko to od lat odbywa się na naszym ośrodku. Kadet-OK, to doskonała baza noclegowa i wypoczynkowa. Z wielką starannością dbamy o to, by spędzanie u nas czasu było komfortowe i bezpieczne. Oprócz wygodnych pokoi z łazienkami zapewniamy również przepyszną kuchnię, miejsca ogniskowe, salę dyskotekową, taras widokowy, własne kąpielisko, świetlicę, bogaty asortyment sprzętu sportowo-rekreacyjnego i inne udogodnienia dla odwiedzających. Obiekt położony jest nad linią brzegową jeziora Lipie, z pokoi podziwiać można piękny widok na jego taflę i okoliczne lasy.
Oferta z dnia: 2014-01-06
Obiekt otwarty: cały rok
Udogodnienia w obiekcie: Bar w obiekcie, Restauracja w obiekcie, Stołówka w obiekcie, Kawiarnia w obiekcie, Boisko, Catering, Grill, Internet w pokoju, Możliwość wyżywienia, Organizacja imprez okolicznościowych, Organizacja konferencji, Parking, Parking strzeżony, Pralnia, Sala konferencyjna, Telewizor w pokoju, Wędkowanie, Wypożyczalnia rowerów,
Województwo lubuskie
Adres: Długie, ul.Dobiegniewska 22
Miejscowosc: Długie
Liczba pokoji: 17
Liczba miejsc: powyzej 9
Telefon komórkowy: 722 33 9999
Cena Długie, ul.Dobiegniewska 22
Strona internetowa: kadet-ok.pl
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Opinie

Inne Ośrodki wypoczynkowe w tym województwie

z dnia 2014-01-06 Ośrodki wypoczynkowe Długie » Długie Ogłoszenia turystyczne Długie Ośrodek Kolonijny Kadet nad jeziorem Lipie w miejscowości Długie koło Strzelec Krajeńskich Kadet-OK jest miejscem tętniącym życiem, w którym od wielu lat odbywają się wyjątkowe imprezy, eventy i obozy młodzieżowe. Wszystkie nasze imprezy nastawione są na aktywny wypoczynek i dobrą zabawę. Ze względu na swoje położenie, ośrodek daje możliwość łączenia wielu form aktywnego spędzania czasu.
Województwo: lubuskie
więcej »