+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11213 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Kawiarnie Cafe Klimaty Warszawa

Atmosfera w stylu lat 60tych i 70tych. Klimatyczna restauracja z wyborną kawą wybieraną i sprowadzaną osobiście przez Szefa, a polecaną przez najlepszych baristów. Przyjazne maleństwo połączone z galerią sztuki. Tutaj regularnie odbywają się wernisaże warszawskich artystów, z którymi na codzień można się spotkać o każdej porze dnia i nocy. Kuchnia międzynarodowa czynna od 11:00 do 23:00. Przekąski, kanapki, pierogi, desery i napoje dostępne DO OSTATNIEGO KLIENTA! Od czasu do czasu lokal jest wynajmowany na prywatne lub firmowe imprezy. Przysmaki szefa kuchni doceniają stali odbiorcy z całej Warszawy.
Oferta z dnia: 2007-01-08
Obiekt otwarty: cały rok
Udogodnienia w obiekcie: Akceptacja kart płatniczych,
Województwo mazowieckie
Adres: Odolańska 10
Miejscowosc: Warszawa
Telefon komórkowy: (0-22) 845 09 44
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Inne Kawiarnie w tym województwie

z dnia 2007-01-08 Kawiarnie Warszawa » Warszawa Ogłoszenia turystyczne Warszawa Atmosfera w stylu lat 60tych i 70tych. Klimatyczna restauracja z wyborną kawą wybieraną i sprowadzaną osobiście przez Szefa, a polecaną przez najlepszych baristów. Przyjazne maleństwo połączone z galerią sztuki. Tutaj regularnie odbywają się wernisaże warszawskich artystów, z którymi na codzień można się spotkać o każdej porze dnia i nocy. Kuchnia międzynarodowa czynna od
Województwo: mazowieckie
więcej »