+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11212 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

"Pocztówki z Pomorza" konkurs na najciekawsze zdjęcie z wakacji

>

„Pocztówki z Pomorza” - zrób zdjęcie życia i wygraj nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego!

Marszałek Województwa Pomorskiego Jan Kozłowski i Gazeta Wyborcza ogłaszają konkurs fotograficzny „Pocztówki z Pomorza” na najciekawsze zdjęcie z wakacji.

Organizatorzy konkursu zapraszają do spędzenia wakacji w województwie pomorskim, zachęcają do korzystania z uroków naszego regionu i dobrej zabawy podczas licznych, organizowanych tu latem imprez oraz do … robienia zdjęć!

W tym konkursie wygrywasz trzy razy! Po pierwsze – spędzasz wakacje w fantastycznym miejscu, po drugie – dobrze się bawisz robiąc zdjęcia, a po trzecie – możesz wygrać nagrody! Nawet jeśli nie zostaniesz laureatem konkursu jest szansa, że Twoje zdjęcie znajdzie się w pięknym albumie pt.: „Pocztówki z Pomorza”, który zostanie wydany po zakończeniu akcji. Patronem konkursu jest portal Wrota Pomorza. Zapraszamy turystów odwiedzających województwo pomorskie oraz mieszkańców Pomorza do udziału w konkursie!

Konkurs „Pocztówka z Pomorza” potrwa od 1 czerwca do 30 września 2007r. Zdjęcia z wakacji w województwie pomorskim: portretów, fotografii letnich przygód lub sielskiego wypoczynku, zabawnych sytuacji itp. wykonanych przez uczestników w dowolnym miejscu, w czerwcu, lipcu i sierpniu 2007 roku należy przesyłać na adres:

Agora S.A. o.Gdańsk,
ul. Tkacka 7/8,
80-836 Gdańsk,
z dopiskiem „Pocztówki z Pomorza”.

Nagrodą główną w konkursie jest kamera cyfrowa i weekend dla 2 osób w Pomorskiem, nagrodą za II i III miejsce jest aparat cyfrowy i również weekend na Pomorzu. Dodatkowo przewidziano 10 wyróżnień - niespodzianek dla kolejnych 10 uczestników od miejsca 4. włącznie.

Szczegółowe zasady konkursu w regulaminie konkursu.  
Regulamin konkursu

źródło: www.wrotapomorza.pl

Na góre strony