+ Dodaj ogłoszenie / Zaloguj
Aktualności | Ciekawe miejsca | Rss | Współpraca | Pomoc | Informacje | Regulamin | Kontakt
W serwisie mamy 11213 oferty

Ogłoszenia turystyczne z całej Polski

Apartamenty Hotele Pensjonaty Motele Domy Wczasowe
Ośrodki wypoczynkowe Obiekty konferencyjne Kempinigi i pola namiotowe Schroniska młodzieżowe Obiekty konferencyjne
Agroturystyka Sanatoria i uzdrowiska Sklepy turystyczne Przewodnicy Organizacja imprez
Domki letniskowe Kwatery Prywatne Zajazdy Biura Podróży Aktywna turystyka
Puby Restauracje Bary Kawiarnie Kluby nocne

2010-07-22 Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Powiat Chrzanowski i południowa część Jury Krakowsko - Częstochowskiej Obszar południowej części Jury Krakowsko – Częstochowskiej, na której położony Powiat Chrzanowski składa się z kliku jednostek fizjograficznych: Wyżyny Olkuskiej, w skład której wchodzi północna cześć Powiatu Chrzanowskiego (Gmina Trzebinia), Rów Krzeszowicki, który swym zasięgiem obejmuje Gminu Chrzanów i Trzebinia oraz Garb Tenczyński położony w... więcej »
2010-05-17 Cykl wystaw o Browarze Namysłów Cykl wystaw o Browarze Namysłów Nie każdy wie, że zaledwie 40 km od Wrocławia, wśród bujnej zieleni lasów, pomiędzy licznymi dworkami, parkami i jeziorkami kryje się jeden z najstarszych browarów w Europie, będący jednocześnie unikatowym średniowiecznym zamkiem, goszczącym niegdyś wiele koronowanych głów, m.in. Wielkiego IV, Kazimierza Wielkiego i Władysława Jagiełłę.   ... więcej »
2010-03-14 Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Euro 2012 - szanse i zagrożenia z punktu widzenia turystyki Szanse na Euro 2012 w Krakowie- choć niewielkie wciąż są. Specjaliści wzięli pod lupę pozytywne i negatywne skutki zdobycia przez Kraków statusu organizatora mistrzostw Europy w piłce nożnej.  Artykuł „Kraków – gospodarzem Euro 2012? Perspektywy dla rozwoju turystyki” przygotowała dr Dorota Wilkońska, z Akademii Wychowania Fizycznego oraz Katarzyna Rotter... więcej »

Agroturystyka Gospodarstwo Agroturystyczne u Kwiatka!!! Janów Podlaski

Oferuję do wynajęcia dom z posesją, położony w małej wsi w gminie Janów Podlaski, 5 km. od słynnej stadniny koni czystej krwi arabskiej oraz na terenach nadburzańskiego parku krajobrazowego.W domu znajdują się 2 oddzielne pokoje, salonik z kominkiem i połączoną kuchnią. Pełne umeblowanie i wyposażenie w sprzęt agd i rtv, poza sprzętem nowoczesnym można również posłuchać płyt z adaptera! Łazienka i sanitariaty nowe. Przed domem jest drewniany stół i ławy do biesiadki (grill oczywiście też nowy), podwórko przestronne, zadbane z kwiatami. Rowery do dyspozycji. Polecam szczególnie dla osób preferujących ciszę i sielski klimat. Zapraszam na odpoczynek. Więcej zdjęć mogę przesłać mailem. Kontakt: Iwona 609388101 lub 083 3413630 e-mail: agrokwiatek@o2.pl
Oferta z dnia: 2010-03-03
Obiekt otwarty: cały rok
Udogodnienia w obiekcie: Grill, Organizacja imprez okolicznościowych, Telewizor w pokoju, Wypożyczalnia rowerów,
Województwo lubelskie
Adres: Jakówki
Miejscowosc: Janów Podlaski
Liczba pokoji: 2
Liczba miejsc: 5
Telefon komórkowy: 609388101
Cena Jakówki
Wiadomość do autora oferty:
Twój email:

Na góre strony

Dodaj opinię na temat oferty:

Nick
Tekst z obrazka: nofollow
Treść

Inne Agroturystyka w tym województwie

z dnia 2010-03-03 Agroturystyka Janów Podlaski » Janów Podlaski Ogłoszenia turystyczne Janów Podlaski Oferuję do wynajęcia dom z posesją, położony w małej wsi w gminie Janów Podlaski, 5 km. od słynnej stadniny koni czystej krwi arabskiej oraz na terenach nadburzańskiego parku krajobrazowego.W domu znajdują się 2 oddzielne pokoje, salonik z kominkiem i połączoną kuchnią. Pełne umeblowanie i wyposażenie w sprzęt agd i rtv, poza sprzętem nowoczesnym można również posłuchać płyt z adaptera!
Województwo: lubelskie
więcej »